under_label

سیاست اصلی و استراتژی ایران تیکت بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.
تیم ایران تیکت در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

  • سیاست شماره 1

هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد ایران تیکت می باشد تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت ایران تیکت ها را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار ایران تیکت قابل شناسایی باشد. همچنین ایران تیکت در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است ایران تیکت از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان جهت ارائه خدمات خریداری شده استفاده می‌کند.

  • سیاست شماره 2

ایران تیکت بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

  • سیاست شماره 3

کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر اعلان هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر چیزی از طرف ایران تیکت به آنان ارسال نمی‌شود.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در ایران تیکت، با ما تماس حاصل نمایید.

Irantick8@gmail.com