under_label

 

چگونه می‌توان از خدمات ایران تیکت به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

کافی است در قسمت اشتراک پیامکی، شماره همراه خود به همراه نام شهر یا شهرهای مورد‌نظر را وارد کنید تا از این طریق برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات ایران تیکت به شما فرستاده شود..

چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آنان هم از ایران تیکت خریداری کنند؟

ما می‌توانیم با پیشنهاد خریدن ایران تیکت به دوستانمان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به واسطه خرید و استفاده دوستانمان در خرید اول کیف پول ما به مبلغ ....شارژ میشه و با خرید همیشگی در قرعه کشی های جذاب و مختلف شرکت خواهد نمودو هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از ایران تیکت و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

چگونه ایران تیکت را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

از ارسال لینک شبکه های اجتماعی رایگان گرفته تا ارسال پیامک ، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

یک بلیط ایران تیکت خریداری کرده‌ام چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است با مراجعه به مرکز ارائه خدمتی که بلیط آن را خریداری کرده و در روی بلیط شما درج شده و در پنل کاربری شما در سایت و اپلیکیشن قابل رویت و چاپ میباشد و از طریق پیامک هم به شما اطلاع رسانی میشود قابل دسترس است و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید به فروشنده ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک هم دریافت کنید و با ارائه این کد به فروشنده از خرید خود لذت ببرید.

آیا خرید من شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

بله مبلغ پرداختی شما برای خدمات و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پرداخت خواهد شد.

آیا باید بلیط ایران تیکت را همان روز خرید استفاده کرد؟

خیر، هربلیط ایران تیکت یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در ایران تیکت ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

آیا میتوان ایران تیکت را به‌عنوان هدیه برای فرد دیگری خریداری کرد؟

بله شما می‌توانید ایران تیکت را مستقیما از طریق پنل کاربری به شماره موبایل دوستانتان بفرستید یا خودتان آن را دریافت کنید واز طریق شبکه های اجتماعی به آنان هدیه دهید.

آیا می‌توان به روش دیگری غیر از آنلاین خرید را انجام داد؟

بله برای تعدادی از مجموعه این امکان وجود دارد که شما پس ازورود به صفحه خرید با انتخاب گزینه رزرو بدون پرداخت وجه میتوانید رزرو انلاین کنید و با در دست داشتن کد 10 رقمی رزرو شده به مرکز ارائه خدمات مراجعه و بعد از پرداخت مبلغ درج شده در برگه بلیط از امکانات انها استفاده کنید.