under_label

درباره ایران تیکت

 ایران تیکت در سال 1396 فعالیت خود را در زمینه ارائه انواع خدمات گردشگری و تفریحی ،استخرها و آبدرمانی ها ،رزرواسیون هتل و مراکز اقامتی,رستوران وکافی شاپ و همچنین فرهنگی وهنری آغاز نمود .

هدف ما ارائه بهترین خدمات  با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم آوریم که همه این موارد با استفاده از افزایش  قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت  و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل این امکان را به همراهان می‌دهد تا در اسرع وقت، به ساده‌ترین شکل ممکن بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره مند گردند.

اهداف کلی ما در ایران تیکت تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر گردشگری و تفریح در ایران می باشد تا در کم ترین زمان با استفاده از راهکار معرفی معتبر ترین و جدیدترین‌ مراکز در سطح کشور بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم، ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است.